וילה של אישה

וילה של אישה > סיפורי סקס > 8 תנוחות המין הטובות ביותר שאתה צריך לנסות

8 תנוחות המין הטובות ביותר שאתה צריך לנסות

8 תנוחות המין הטובות ביותר שאתה צריך לנסות

עם סגנונות שונים רבים ווריאציות של סקס, זה יכול להיות מכריע מנסה למצוא את תנוחת המין המושלמת עבורך ועבור השותף שלך. למרבה המזל, ישנן כמה תנוחות מין בדוקות שהוכחו כמגבירות את ההנאה עבור שני בני הזוג. ממהלכים מיסיונריים קלאסיים ועד תנוחות נועזות הדורשות קצת יותר גמישות, תנוחות אלה בטוח יעזרו לך לחקור ולהעמיק את האינטימיות הארוטית שלך. הנה מבט על שמונה תנוחות המין הטובות ביותר שכולם צריכים לנסות לפחות פעם אחת, ואולי אפילו מספר פעמים.

1. מיסיונרית: הקלאסיקה הזו היא דרך נהדרת להוריד את יסודות הסקס. זה נהדר גם לחדירה עמוקה יותר וקשר עין, כך שתוכלו להרגיש קרובים יותר לבן הזוג שלכם.

2. קאוגירל: הקאוגירל מאפשרת לאדם למעלה ממש לקחת את המושכות וליהנות מתפקיד דומיננטי יותר. תנוחה זו לא רק מאפשרת לך להיות בשליטה, אלא גם מאפשרת גירוי נהדר של נקודת הג'י.
sexual4play

3. קאוגירל הפוכה: זה פשוט הפוך מתנוחת הקאוגירל, כשהאדם למעלה פונה לרגליו של בן הזוג השני. זה יכול לעזור לשנות את התנועה ולהגביר את ההנאה על ידי יצירת זוויות שונות לחדירה.

4. דוגי סטייל: תנוחה זו נהדרת למי שאוהב סקס מחוספס ומהיר יותר. האדם למטה יכול להתכופף ולאחוז במשהו כדי להגביר את התנועה בזמן שהאדם למעלה נמצא בשליטה.

5. מספריים: לא רק עבור לסביות, מספריים היא עמדה מצוינת לנסות אם אתה ובן זוגך נהנים מגירוי הדגדגן. זה נהדר גם לזוגות בגבהים שונים.

6. כפיות: זוהי דרך נהדרת ליהנות מהקרבה האינטימית של המין תוך מתן אפשרות לגירוי קל של הדגדגן, שלא לדבר על כמה חיבוקים לאחר מכן.

7. עמידה: זה יכול להיות קצת מסובך, אבל זו דרך נהדרת להפיק קצת שימוש יצירתי מהרהיטים שלכם ובו בזמן להיות אימון נהדר.

8. הלוטוס: זוהי תנוחה נהדרת לחדירה עמוקה יותר, והיא גם נהדרת לשמירה על קשר עין עם בן הזוג.

שמונה תנוחות אלה הן רק חלק מהאפשרויות הרבות הזמינות כשמדובר בהנאה ממין יחד. כמובן, אתה תמיד צריך להשתמש בהגנה ולתקשר כדי להבטיח שאתה והשותף שלך להפיק את המרב מהחוויה שלך. להנאה מרבית, היו יצירתיים וערבבו את התנוחות שעובדות הכי טוב עבורכם ועבור בן או בת הזוג שלכם!

נערות ליווי: מה שאתה צריך לדעת לפני בחירת אחד

נערות ליווי: מה שאתה צריך לדעת לפני בחירת אחד

במשך מאות שנים, נערות ליווי מילאו תפקיד חשוב בחברות ותרבויות רבות ברחבי העולם. בין אם אתם מחפשים חברה, ניסיון רומנטי, או מישהו לדבר איתו, להתקשר…

נווה מדבר אמיתי: מדריך ליהנות מהחיים בתל אביב

נווה מדבר אמיתי: מדריך ליהנות מהחיים בתל אביב

תל אביב היא עיר שאין דומה לה – היא עיר של חיים, אנרגיה ותרבות, אך היא עדיין נווה מדבר שליו מוקף בכל מה שהופך את…

גלו את מרכז התרבות של המזרח התיכון: חיפה, ישראל

גלו את מרכז התרבות של המזרח התיכון: חיפה, ישראל

העיר חיפה ממוקמת לאורך חוף הים התיכון של ישראל. זוהי העיר השלישית בגודלה בישראל ולעיתים מכונה "צומת הדרכים של המזרח התיכון". לחיפה היסטוריה ותרבות עשירה,…