וילה של אישה

וילה של אישה > סיפורי סקס >

פורטל מומלץ www.jrparlor.com
"17 תנוחות סקס מדהימות שיביאו אותך ואת בן זוגך לשיאים"

כשזה מגיע לסקס, חשוב לזכור שאין פתרון אחד שמתאים לכולם. תנוחות שונות מאפשרות לך לחקור פנטזיות שונות, להרגיש (וללמוד) רמות שונות של אינטימיות, והכי חשוב, לחוות הנאה ואורגזמה בדרכים ייחודיות עם בן / בת הזוג שלך.

האמת היא שהתנסות היא המפתח למציאת דרכים חדשות לרדת, וחקירת תנוחות מין שונות יכולה להיות מרגשת מאוד עבור שני בני הזוג המעורבים. אז אם אתם מחפשים כמה דרכים יצירתיות לשנות את השגרה הרגילה שלכם, הנה 17 תנוחות סקס שיבטיחו שאתם ובן זוגכם תחוו אורגזמות מדהימות.

המאהב יוצא הדופן. תנוחת מין זו לוקחת את המיסיונרית לרמה חדשה לגמרי. כאן, האישה שוכבת על גבה, והגבר שוכב בזווית של 90 מעלות אליה, כאשר רגל אחת כרוכה על רגלה והשנייה בצד. המאהב יוצא הדופן נהדר לחדירה עמוקה יותר ומאפשר כמה זוויות מעניינות.

הארוטי V. ב-V הארוטי, הגבר שוכב בצורה שמזכירה צורת V, והאישה מצמידה אותו לתחתית ה-V. תנוחה זו מאפשרת גירוי מוגבר של הדגדגן וחדירה אינטנסיבית.

טכניקת היישור הקוויטלי. תנוחת מין זו היא וריאציה של מיסיונרית המגבירה את המגע בין הדגדגן לקצה הפין, מה שמגדיל את הסיכוי של האישה לחוות אורגזמה. זה נהדר עבור אלה המחפשים גירוי הדגדגן תוך רצון לשמור על קשר אינטימי.

העכביש. תנוחת המין של העכביש מושלמת למי שמחפש להיות יצירתי ולהוסיף קצת קינק לשגרה שלו. כאן, האישה שוכבת על גבה והגבר עומד כשרגליו צמודות לגופה, עם הפנים הרחק ממנה. לאחר מכן הגבר דוחף והאישה כורכת את רגליה סביב גבו וגופו בתנועת לחיצה.

המספריים. כפי שהשם מרמז, המספריים הם מיקום נהדר להבנת הזוויות והצורות השונות של גופכם. כאן, האישה שוכבת על צדה והגבר שוכב בניצב לה, כשרגליה שלובות. תנוחה אינטימית זו מאפשרת חדירה איטית וחושנית כמו גם דחפים נמרצים ומלאי תשוקה יותר.

המעלית. תנוחת מין זו היא שילוב מעניין של מיסיונרית זורקת, והיא נהדרת לגירוי חדירה עמוקה יותר. כאן, הגבר כורע ברך ואז מרים את רגליה של האישה עד שרגליה יורדות מהקרקע. ניתן גם לשנות תנוחה זו לכניסה אחורית לריגוש נוסף.

ריקוד הלאפ. סגנון כלבלב ייחודי זה מושלם לזוגות המחפשים תנוחת סקס, תשוקה ואינטימיות. כאן יושב הגבר כשרגליו פשוקות והאישה יושבת כשרגליה פשוקות על ברכיו, מורידה עליו ומשתלטת על התנועות.

הקאוגירל ההפוכה. תנוחת מין קלאסית זו בטוח תביא את שניכם לרמות חדשות של סיפוק. האישה מצמידה את הגבר ופונה הרחק ממנו, ומעניקה לשני בני הזוג הזדמנות ליהנות מתחושות שונות.

ה-Side-By-Sider. תנוחת מין נוחה זו מאפשרת לשניכם ליהנות זה מזה בקרבה אינטימית. כאן, שני בני הזוג שוכבים על צידיהם זה מול זה כשרגלי האישה כרוכות סביב מותניו של הגבר וזרועותיה סביב צווארו או פלג גופו העליון.

הרצועה העומדת. תנוחת מין זו מיועדת לנועזים ולשחרר! כאן, הגבר עומד עם רגל אחת משני צדי בת זוגו, שנמצאת על קצה המיטה. זה מאפשר שליטה מקסימלית ונראות של ההנאה של בן הזוג, כמו גם חופש תנועה.

אשף הפינבול. תנוחת מין זו נהדרת עבור קצת קינק. כאן, הגבר שוכב על גבו והאישה אוחזת בו עם רגל אחת משני צדי גופו. לאחר מכן מרים הגבר את רגליו וכורך אותן סביב גופה של האישה, מה שמאפשר תנועת נדנוד והנאה אולטימטיבית.

הדאבל-דיפר. למי שמחפש להוסיף קצת תבלין למין אוראלי, תנוחת המין של Double-Dipper היא הדרך המושלמת לעשות זאת. כאן, הגבר שוכב על גבו והאישה כורעת כשפניה בין רגליו. לאחר מכן הגבר רוכן קדימה ומכניס את פיו לדגדגן שלה בזמן שהאישה מגרה אותו דרך הפה.

ההודיני. תנוחת מין זו מושלמת למי שמחפש להוסיף קצת ריגוש ואתגר נוסף לחוויה. כאן, שני בני הזוג שומרים על רגליהם שזורות בחוזקה בזמן שאחד מבני הזוג מתהפך על גבי השני. זה דורש קצת גמישות וכוח אבל התגמולים מתוקים.

בורר הדובדבנים. עמדה זו נהדרת עבור זוגות המעוניינים לחקור גבולות ופרספקטיבות חדשות. הנה, האישה שוכבת על

נערות ליווי הן יותר ממה שנראה לעין: מבט מקיף על עולם החברות

נערות ליווי הן יותר ממה שנראה לעין: מבט מקיף על עולם החברות

כשחושבים על נערות ליווי, קל להעלות דימויים מהתרבות הפופולרית ומהתקשורת – המפתה, המפתה ומושא הפנטזיה. עם זאת, המציאות של עבודת ליווי היא הרבה יותר מורכבת…

בגידה במערכות יחסים: מבט מעמיק יותר על ההשפעה וההשלכות

בגידה במערכות יחסים: מבט מעמיק יותר על ההשפעה וההשלכות

בכל סוג של מערכת יחסים, אמון הוא הבסיס שמחזיק אותו. בין אם מדובר בשותפות רומנטית, ידידות או קשר משפחתי, אמון חיוני למערכת יחסים בריאה וחזקה.…

העולם של נערות ליווי: מדריך מקיף

העולם של נערות ליווי: מדריך מקיף

בחברה של היום, נערות ליווי הן נושא שיחה נפוץ. לעתים קרובות הם זוהרים בסרטים, שירים וצורות אחרות של מדיה. עם זאת, יש הרבה יותר בעולם…