וילה של אישה

וילה של אישה > סיפורי סקס > "מה שאתה צריך לדעת על אוננות"

"מה שאתה צריך לדעת על אוננות"

"מה שאתה צריך לדעת על אוננות"

אוננות היא דרך טבעית ובריאה לחקור את הגוף שלך, ובכל זאת זה נשאר נושא טאבו עבור אנשים רבים. שזורה ברגשות אשמה, מבוכה ובושה, אוננות מוקפת בסטיגמה שמונעת מרובם לדון בגלוי ביתרונות ובסיכונים שלה. אבל הגיע הזמן לשבור את המחסומים האלה ולהתחיל לדבר בפתיחות רבה יותר על מציאות האוננות.

ראשית, חשוב להבין שאין שום דבר רע, לא נכון או לא מוסרי באוננות. בנוסף למתן שחרור בריא של אנרגיה מינית, לאוננות יש גם מספר יתרונות פיזיולוגיים. אוננות רגילה מגבירה את זרימת הדם לאיברי המין תוך סיוע בשחרור רעלים מהגוף, מה שעוזר להפחית את הסיכון למחלות מסוימות. זה גם יכול להעלות את רמות ההורמונים, אשר יכול לשפר את מצב הרוח, להפחית מתח, ולשפר את הבריאות הכללית.
sexanak

למרות היתרונות הרבים שלה, כמה אנשים עדיין יש רגשות שליליים על אוננות. רגשות אלה מושרשים לעתים קרובות בחינוך דתי או באמונות תרבותיות, וחשוב להכיר בכך שרגשות אלה אינם הופכים אוננות לשגויה או לא מוסרית. אין בושה לחקור את הגוף שלך, במיוחד כאשר זה יכול להיות השפעות חיוביות כל כך על הבריאות הנפשית והפיזית שלך.

עם זאת, ישנם סיכונים מסוימים הקשורים אוננות, אם כי הם בדרך כלל קטינים. לדוגמה, שימוש בחפצים או חומרים מעוררים מאוד עלול לפגוע בעור ובאזורים רגישים אחרים. בנוסף, אוננות יכולה להפריע ליכולת לעסוק בפעילות מינית עם בן זוג, תלוי באיזו תדירות ההרגל. אם אוננות מפריעה לחיי המין שלך, שיחה עם מטפל יכולה להיות מועילה בניווט בנושא זה.

בסופו של דבר, אוננות היא פעילות בריאה ונורמלית שיכולה להביא יתרונות פיזיים ונפשיים רבים. למרות שהוא מוקף ברמה מסוימת של סטיגמה, חשוב להכיר בכך שאין שום דבר רע בחקר הגוף שלך. חינוך עצמך על הסיכונים והיתרונות של אוננות היא אחת הדרכים להפחית רגשות אשמה או בושה וליצור מערכת יחסים חיובית יותר עם צורה טבעית זו של הנאה עצמית.

נערות ליווי: מה שאתה צריך לדעת לפני בחירת אחד

נערות ליווי: מה שאתה צריך לדעת לפני בחירת אחד

במשך מאות שנים, נערות ליווי מילאו תפקיד חשוב בחברות ותרבויות רבות ברחבי העולם. בין אם אתם מחפשים חברה, ניסיון רומנטי, או מישהו לדבר איתו, להתקשר…

נווה מדבר אמיתי: מדריך ליהנות מהחיים בתל אביב

נווה מדבר אמיתי: מדריך ליהנות מהחיים בתל אביב

תל אביב היא עיר שאין דומה לה – היא עיר של חיים, אנרגיה ותרבות, אך היא עדיין נווה מדבר שליו מוקף בכל מה שהופך את…

גלו את מרכז התרבות של המזרח התיכון: חיפה, ישראל

גלו את מרכז התרבות של המזרח התיכון: חיפה, ישראל

העיר חיפה ממוקמת לאורך חוף הים התיכון של ישראל. זוהי העיר השלישית בגודלה בישראל ולעיתים מכונה "צומת הדרכים של המזרח התיכון". לחיפה היסטוריה ותרבות עשירה,…