וילה של אישה

וילה של אישה > סיפורי סקס > ליזה שכירה בויקטורי לשעבר

ליזה שכירה בויקטורי לשעבר

ליזה שכירה בויקטורי לשעבר

משכירה בויקטורי לנערת ליווי בחיפה

יום טוב, זו ליזה מחיפה ועכשיו אעלה את העלילה שלי שהיא איך הפכתי משכירה בויקטורי (הייתי קופאית בסופר, שכר רעב את האמת ועוד הייתי צריכה להשלים חוסרים ולשלם עליהם מכיסי כמו שבוודאי שמעתם) לנערת ליווי . מדובר בעניין שאותו לא הגדתי לאיש ובוידוי זה אשתף זאת בשבילכם סוף סוף. זהו לא ממש מאמר מסעיר , לא תראו כאן פרטים בוטים וכו. אם אתם בקטע של סיפור סקס, אתם מוזמנים לעיין ברשימת הסיפורים פה באתר.

womansvilla.com – הצהרה מחייבת

ברצוננו להדגיש שאנו לא מאיצים אף איש להתפרנס בעיסוק כזה והאינפורמציה הזו היא למטרת הנאה .
זה חומר מדוייק שעברתי במהלך ה3 שנים האחרונות. לא מזמן מלאו לי 30, אני נערת ליווי אני חושבת 3 שנים עוד מגיל עשרים ושבע. להיות על תקן של נערת ליווי בתקופה של שלושה שנים (סליחה מראש על העיברית שלי מכיוון ואני עולה חדשה) זה סביר זמן בוודאות כדי שיהיה ביכולתי לשפוך אור מה זה לעבוד במשרד ליווי בארץ שלנו בדרך חסרת פניות בהיפוך מתעמולות מסולפות שמתארות את מלאכת שירותי הליווי כסצינה לא מוסרית שנדרשת להיעלם .
להרגשתי העילה הראשונה שדירבנה אותי להמיר את העבודה בעבר כשכירה בויקטורי היא בקצרה כסף. במקצוע בדימוס שבו התעסקתי הרווחתי 453 שקלים ליום .לקבל סכום של 453 שקלים ליום זה מספיק אמנם כדי לחיות טוב אבל זה גרוש כנגד הכנסה בסקס שם אפשר להרוויח 55428 במהלך חודש אחד של עבודה.

נערות ליווי: מה שאתה צריך לדעת לפני בחירת אחד

נערות ליווי: מה שאתה צריך לדעת לפני בחירת אחד

במשך מאות שנים, נערות ליווי מילאו תפקיד חשוב בחברות ותרבויות רבות ברחבי העולם. בין אם אתם מחפשים חברה, ניסיון רומנטי, או מישהו לדבר איתו, להתקשר…

נווה מדבר אמיתי: מדריך ליהנות מהחיים בתל אביב

נווה מדבר אמיתי: מדריך ליהנות מהחיים בתל אביב

תל אביב היא עיר שאין דומה לה – היא עיר של חיים, אנרגיה ותרבות, אך היא עדיין נווה מדבר שליו מוקף בכל מה שהופך את…

גלו את מרכז התרבות של המזרח התיכון: חיפה, ישראל

גלו את מרכז התרבות של המזרח התיכון: חיפה, ישראל

העיר חיפה ממוקמת לאורך חוף הים התיכון של ישראל. זוהי העיר השלישית בגודלה בישראל ולעיתים מכונה "צומת הדרכים של המזרח התיכון". לחיפה היסטוריה ותרבות עשירה,…