וילה של אישה

וילה של אישה > סיפורי סקס > להבין את הכוס הנשי

להבין את הכוס הנשי

להבין את הכוס הנשי

גברים ישראלים נוטים להיות בעלי תפיסות מוטעות רבות לגבי הגוף הנשי, במיוחד הנרתיק. האמת היא שהנרתיק הוא אחד החלקים המורכבים והמרתקים ביותר באנטומיה הנשית, ולמרות שהוא עשוי להיראות לכיוון אחד מבחוץ, הרבה מתרחש מתחת לפני השטח. הנה כמה דברים שגברים ישראלים כנראה לא ידעו על הנרתיק: 

הנרתיק מנקה את עצמו – רוב האנשים לא מבינים שהנרתיק מנקה את עצמו ולמעשה לא דורש מוצרים מיוחדים או טיפול. הנרתיק מייצר חומר סיכה טבעי משלו והפרשות המסייעות לנקות את עצמו, ומונעות הצטברות חיידקים או זיהום. אמנם חשוב לשמור על היגיינה טובה ולנקוט צעדים כדי למנוע זיהום, הנרתיק אינו זקוק לטיפול מיוחד מלבד שטיפה רגילה עם מים וסבון עדינים ולא מבושמים. 
הנרתיק מייצר סוגים שונים של סיכה.  הנרתיק לא רק מסוגל לנקות את עצמו – הוא גם מייצר סוגים שונים של סיכה בהתאם למקום שבו אתה נמצא במחזור החודשי החודשי. משמעות הדבר היא כי לפעמים הנרתיק עשוי להיות רטוב יותר חלקלק, בעוד פעמים אחרות הוא עשוי להיות יבש. זוהי תגובה טבעית להורמונים ולשינויים בגוף.

הנרתיק מגיע בצורות ובגדלים שונים בדיוק כפי שאין שני פתיתי שלג זהים, כל נרתיק הוא ייחודי. הנרתיק מגיע בכל הצורות והגדלים, מקצר ורחב ועד ארוך וצר. אין דבר כזה נרתיק "רגיל" וחשוב לזכור שכל אישה היא שונה. 

ישנם סוגים שונים של אורגזמות בניגוד לאמונה הרווחת, ישנם למעשה סוגים שונים של אורגזמות שאישה יכולה לקבל. רוב האנשים חושבים על "אורגזמה נרתיקית" כסוג היחיד של אורגזמה, אבל למעשה יש גם אורגזמות דגדגן ונקודת ג'י. כל סוג של אורגזמה מרגיש שונה, וחלק מהנשים אולי לא מסוגלות לקבל סוג אחד אבל יכולות לקבל סוג אחר.

הנרתיק חזק להפליא – הנרתיק מורכב מרקמה אלסטית מאוד המאפשרת לו להתרחב כדי להכיל פין או ילד במהלך הלידה. לכן חשוב מאוד לתרגל מין בטוח ולחכות עד שתהיי מוכנה לחוויה כזו – הרקמה בתוך הנרתיק עלולה להיפגע אם לא תיזהרי.

הנרתיק רגיש – האזור סביב הנרתיק רגיש מאוד ויכול להיות מגורה בקלות. לבישת טמפון למשך זמן רב מדי, שימוש רב מדי בסבון או לבישת בגדים הדוקים יכולים כולם לגרום לגירוי ואי נוחות באזור. חשוב לנקוט צעדים כדי לשמור על היגיינה נאותה וללבוש בגדים רפויים כדי למנוע בעיות כאלה.

אלה רק חלק מהדברים שגברים ישראלים כנראה לא ידעו על הנרתיק. זהו חלק חשוב באנטומיה הנשית וחשוב להבין את המאפיינים הייחודיים של הנרתיק על מנת להבין טוב יותר את הגוף הנשי. וכמובן צריך להכיר את הכוס מקרוב, ולא רק ברמה התאורטית. באתר tel-aviv-escorts תוכל למצוא שפע של נערות ליווי שיתנו לך לחקור את הכוס. 

מדריך לנערות ליווי: להבין את עולם החברות בתשלום

מדריך לנערות ליווי: להבין את עולם החברות בתשלום

עולם נערות הליווי תמיד היה נפוץ יותר ממה שאנחנו חושבים. במשך מאות שנים, גברים אמידים ומשפיעים חיפשו את חברתן וחברתן של נשים מסיבות שונות. אמנם…

בנות סקורט: עולמן המסקרן של בנות לוויה מקצועיות

בנות סקורט: עולמן המסקרן של בנות לוויה מקצועיות

בחברה של היום, המונח נערות ליווי עשוי לעורר מגוון של תגובות שונות. חלקם עשויים לחשוב מיד על תרחישים שערורייתיים ופעילויות בלתי חוקיות, בעוד שאחרים עשויים…

לחקור את העולם של נערות ליווי: מדריך מקיף לתעשייה השנויה במחלוקת

לחקור את העולם של נערות ליווי: מדריך מקיף לתעשייה השנויה במחלוקת

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי, הן אנשים המספקים חברות, שירותים אינטימיים ובידור תמורת כסף. בעוד שהנוהג לשלם עבור שירותים כאלה נתקל לעתים קרובות…