וילה של אישה

וילה של אישה > סיפורי סקס > איך תפנקי את בעלך בצורה אוראלית

איך תפנקי את בעלך בצורה אוראלית

איך תפנקי את בעלך בצורה אוראלית

בואו נודה בזה: מין אוראלי יכול להיות מאיים עבור אנשים רבים. בין אם זה בגלל פחד מחוסר התאמה, פחד ממחלות מין או פחד מהלא נודע, מין אוראלי יכול להיראות מרתיע אפילו לבן הזוג המנוסה ביותר. כתוצאה מכך, פחות אנשים מנסים את זה – ואלה שכן מנסים לעתים קרובות מאוכזבים או לא מרוצים מהתוצאות, מה שמוביל להססנות נוספת או הימנעות מהפעילות. 

לכןריכזנו את המדריך האולטימטיבי הזה למין אוראלי לנשים. אין סיבה להיות מאוימים או להרגיש שמין אוראלי חייב להיות לא נוח או מביך – זו יכולה להיות חוויה מהנה ומספקת להפליא עם בן הזוג הנכון. המשיכי לקרוא כדי ללמוד עוד על איך לתת לבעלך מין אוראלי מדהים, כמו גם את הטיפים והטכניקות הטובים ביותר להצלחה.

ראשית, חשוב להבין את הבטיחות ולתעדף אותה. זה חיוני כדי להגן על עצמך ועל בעלך מפני זיהומים או מחלות, במיוחד כשמדובר מין אוראלי. ודאו ששניכם נבדקים למחלות מין לפני שאתם עוסקים בפעילות מינית כלשהי.  כמו כן, כמו בכל מפגש מיני, תקשורת היא המפתח. דברי עם בעלך על מה שהוא אוהב ואיך הוא אוהב את זה – אל תניחי סתם. שאלו אותו שאלות והיו פתוחים להצעות. לאנשים שונים יש העדפות שונות בכל הנוגע למין אוראלי, ולהבין מה מדליק את בן הזוג שלך היא הדרך הטובה ביותר להעניק לו חוויה מדהימה.

ברגע שיש לך את היסודות, הגיע הזמן להגיע לדברים הכיפיים: לתת לבעלך מין אוראלי מדהים! הנה כמה טיפים שיעזרו לך להתחיל:

1. השתמשי בידיים. השתמשי בידיים שלך כשאת נותנת לבעלך מין אוראלי. זה יכול להוסיף תחושות שונות ולהגביר את ההנאה. לדוגמה, את יכולה להשתמש באגודל שלך כדי ללטף קלות את איבר מינו בזמן שהאצבעות האחרות שלך מתמרנות את האזור סביב המוט או ראש הפין שלו.

2. התנסו בלחץ. לחץ יכול להפוך את המין האוראלי למהנה יותר עבור בעלך. התחילי עם לחץ קל ולאחר מכן בהדרגה לבנות ללחץ מוצק יותר תוך כדי תנועה.

3. קח את זה לאט. אל תמהרו במין אוראלי. קחי את הזמן ותיהני מהחוויה. להקניט ולפתות את בעלך בליטופים רכים ובתנועות איטיות וחושניות. התחיי לאט והתקדמי במהירות ככל שהעוררות שלו גוברת

4. צרו קצב. יצירת קצב היא דרך נהדרת נוספת להגביר את ההנאה של בעלך. התנסו בדפוסים ובתנועות שונות – לסירוגין בין משיכות מהירות ואיטיות, משיכות ארוכות וקצרות ולחץ קשה ורך. זה יגרום לו לנחש ויהפוך את המין האוראלי למהנה יותר עבורו.

5. השתמשו בחומר סיכה. שימוש בחומר סיכה יכול להפוך את המין האוראלי למהנה יותר עבור שניכם. זה יכול גם לעזור להפחית את אי הנוחות ואת chafing שיכול להתרחש עם מגע לטווח ארוך בין הפה לבין הפין.

בסך הכל, מין אוראלי יכול להיות חוויה מהנה להפליא – גם לך וגם לבעלך. בצע את הטיפים והטכניקות המפורטים לעיל לתקשר עם השותף שלך כדי לגלות מה נותן לו את ההנאה ביותר. עם קצת תרגול, את תיתני לו מין אוראלי מדהים תוך זמן קצר! ממש כי שהוא רגיל לקבל אצל נערות ליווי. 

מדריך לנערות ליווי: להבין את עולם החברות בתשלום

מדריך לנערות ליווי: להבין את עולם החברות בתשלום

עולם נערות הליווי תמיד היה נפוץ יותר ממה שאנחנו חושבים. במשך מאות שנים, גברים אמידים ומשפיעים חיפשו את חברתן וחברתן של נשים מסיבות שונות. אמנם…

בנות סקורט: עולמן המסקרן של בנות לוויה מקצועיות

בנות סקורט: עולמן המסקרן של בנות לוויה מקצועיות

בחברה של היום, המונח נערות ליווי עשוי לעורר מגוון של תגובות שונות. חלקם עשויים לחשוב מיד על תרחישים שערורייתיים ופעילויות בלתי חוקיות, בעוד שאחרים עשויים…

לחקור את העולם של נערות ליווי: מדריך מקיף לתעשייה השנויה במחלוקת

לחקור את העולם של נערות ליווי: מדריך מקיף לתעשייה השנויה במחלוקת

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי, הן אנשים המספקים חברות, שירותים אינטימיים ובידור תמורת כסף. בעוד שהנוהג לשלם עבור שירותים כאלה נתקל לעתים קרובות…