וילה של אישה

וילה של אישה > סיפורי סקס > אוננות זו האהבה הגדולה שלי

אוננות זו האהבה הגדולה שלי

אוננות זו האהבה הגדולה שלי

אני אוהב לאונן. זה היה הרגל שלי מאז שהייתי בשנות העשרה המוקדמות שלי. זה משהו שאני יכול לעשות בכל פעם שאני מרגיש בודד, משועמם, או סתם במצב רוח לקצת כיף. זוהי דרך נהדרת עבורי להוציא קצת מתח ותסכול במהלך היום, או פשוט לעזור לי ללכת לישון אחרי יום ארוך.

הייתי מאוד רוצה לחזור לאותם הרגעים הראשונים שבהם גיליתי את האוננות. הרגעים שבהם גיליתי את התחושה הנעימה של מגע בבולבול, ואיך זרמתי עם התחושה מבלי להבין מה אני עושה.  עד שיום אחד השתלטה עליי תחושת עונג אדירה ומפתיעה שקיבלה אותי לעולם הבוגרים.   

מאז ועד היום, אוננות היא חלק חשוב מחיי מכיוון שהיא עוזרת לי להרגיש בשליטה על הגוף שלי. זה אקט של טיפוח עצמי שאני עושה בשבילי, ורק בשבילי. כשאני מאונן, אני לא סומך על אף אחד אחר – רק על עצמי. זו דרך נהדרת להזכיר לעצמי שבסופו של דבר, אני זו ששולט. אני זה שיכול להחליט איך אני נהנה.

ההנאה שאני מקבל מאוננות היא בלתי ניתנת להשוואה. כשאני מרגישה בודד או משועממת במיוחד, אני מושיטה יד לזין שלי.  התחושות מרגישות מדהים. ההנאה שאני חווה גורמת לי להרגיש טוב עם עצמי ומגבירה באופן אקספוננציאלי את הביטחון העצמי שלי. זו חוויה מאוד מעצימה ומעוררת.

אוננות היא גם מקור נהדר לשחרור עבורי. כשאני מרגיש  מתוסכל, זו דרך נהדרת עבורי פשוט לשחרר את כל זה. אני מסוגל להתמקד בהנאה הפיזית שאני מרגיש במקום ברגשות השליליים שאני חווה ופשוט להרפות.

אוננות הועילה גם בכך שעזרה לי לחקור את המיניות שלי. זה אפשר לי לגלות דברים חדשים שאני נהנה מהם ולימד אותי את החשיבות של אמון באינסטינקטים שלי. עם אוננות, אני יכול לחקור בבטחה מבלי לדאוג לשיפוט או לציפיות של אף אחד.

בסך הכל, אני אוהב לאונן. זה היה חלק חשוב מאוד בחיי ואני אסיר תודה על כל הדרכים שבהן זה הועיל לי.  אני מאוד אוהב לאונן, וגם לזיין. לכל צורת בילוי יש את היתרונות שלה. גם כאשר אני מבלה עם הנערות של iinfo.co.il , לפעמים אני מאונן ולפעמים אני מזיין. 

מדריך לנערות ליווי: להבין את עולם החברות בתשלום

מדריך לנערות ליווי: להבין את עולם החברות בתשלום

עולם נערות הליווי תמיד היה נפוץ יותר ממה שאנחנו חושבים. במשך מאות שנים, גברים אמידים ומשפיעים חיפשו את חברתן וחברתן של נשים מסיבות שונות. אמנם…

בנות סקורט: עולמן המסקרן של בנות לוויה מקצועיות

בנות סקורט: עולמן המסקרן של בנות לוויה מקצועיות

בחברה של היום, המונח נערות ליווי עשוי לעורר מגוון של תגובות שונות. חלקם עשויים לחשוב מיד על תרחישים שערורייתיים ופעילויות בלתי חוקיות, בעוד שאחרים עשויים…

לחקור את העולם של נערות ליווי: מדריך מקיף לתעשייה השנויה במחלוקת

לחקור את העולם של נערות ליווי: מדריך מקיף לתעשייה השנויה במחלוקת

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי, הן אנשים המספקים חברות, שירותים אינטימיים ובידור תמורת כסף. בעוד שהנוהג לשלם עבור שירותים כאלה נתקל לעתים קרובות…