וילה של אישה

וילה של אישה > סיפורי סקס > אוננות זה בריאות

אוננות זה בריאות

אוננות זה בריאות

אוננות היא חלק נורמלי ובריא בחייו של גבר צעיר. גברים צעירים רבים מרגישים נבוכים לדבר על זה, אבל זה לא דבר להתבייש בו. אוננות מאפשרת לגברים צעירים לחקור את גופם ולהבין יותר על הרצונות האישיים שלהם ועל ההנאה שלהם. זוהי גם דרך מצוינת ללמוד על הסכמה וכיצד לתת ולקבל הנאה בצורה בריאה ובהסכמה.

ולא רק אוננות, גם בילוי עם נערות ליווי יכול לתרום להתפתחות והבריאות המינית והמנטלית של הגבר. ניתן לעשות זאת עם הנערות של סוכנות euro2012girls  
אוננות בשלבים המוקדמים של החיים יכולה להועיל למבוגרים צעירים מכיוון שהיא מגבירה גילוי עצמי וחקירה. מבלי לערב אף אחד אחר, זו יכולה להיות דרך בטוחה ופרטית לפתח מיומנויות בהבנת הגוף וללמוד כיצד לתקשר עם אחרים ממה הוא נהנה. על ידי כך בסביבה בטוחה, גברים צעירים יכולים להרגיש יותר בנוח עם גופם ועם ההנאה שהם יכולים לחוות תוך כדי אינטימיות עם אדם אחר.

אוננות יכולה גם לספק הקלה ממתח מיני כיום שאינו מערב אדם אחר, ואף יכולה לדחות את ההפיכה לפעילות מינית. זוהי חלופה בטוחה לקיום יחסי מין עבור אלה שאינם מוכנים והסרת הפוטנציאל להריונות מוקדמים או מחלות מין. דחיית גיל המפגש המיני הראשון מועילה לגברים צעירים מכיוון שהיא יכולה לעזור להם להבין טוב יותר את הגבולות האישיים שלהם ולוודא שכאשר הם מוכנים להיות אינטימיים עם אדם אחר, זו החלטה מושכלת ובהסכמה.

אוננות יכולה גם לתרום למניעת אלימות. חוסר מעורבות או לחץ לעשות משהו שהם לא מרגישים בנוח איתו יכול למנוע טינה, אשר בתורו יכול למנוע אלימות. באמצעות אוננות, גברים צעירים לומדים כיצד לקבל ולתקשר את הגבולות שלהם ולהבין את הצרכים שלהם מבלי להסתמך על אדם אחר. חינוך מוקדם זה יכול לעזור לגברים צעירים להימנע ממערכות יחסים לא בריאות עם אנשים אחרים וממצבים לא מוכרים שעלולים להוביל לאלימות פיזית או מינית.

באופן כללי, יש לדון באוננות ולעודד אותה יותר עם צעירים. זהו חלק מועיל ובריא בחיים שיש לו יתרונות לבריאות הציבור. אוננות יכולה להועיל לצעירים הן בשלבים המוקדמים והן בשלבים המאוחרים של החיים, להקנות מיומנויות להבנה עצמית, סיפוק מיני, ובסופו של דבר מניעת אלימות בקרב צעירים.

נערות ליווי: מה שאתה צריך לדעת לפני בחירת אחד

נערות ליווי: מה שאתה צריך לדעת לפני בחירת אחד

במשך מאות שנים, נערות ליווי מילאו תפקיד חשוב בחברות ותרבויות רבות ברחבי העולם. בין אם אתם מחפשים חברה, ניסיון רומנטי, או מישהו לדבר איתו, להתקשר…

נווה מדבר אמיתי: מדריך ליהנות מהחיים בתל אביב

נווה מדבר אמיתי: מדריך ליהנות מהחיים בתל אביב

תל אביב היא עיר שאין דומה לה – היא עיר של חיים, אנרגיה ותרבות, אך היא עדיין נווה מדבר שליו מוקף בכל מה שהופך את…

גלו את מרכז התרבות של המזרח התיכון: חיפה, ישראל

גלו את מרכז התרבות של המזרח התיכון: חיפה, ישראל

העיר חיפה ממוקמת לאורך חוף הים התיכון של ישראל. זוהי העיר השלישית בגודלה בישראל ולעיתים מכונה "צומת הדרכים של המזרח התיכון". לחיפה היסטוריה ותרבות עשירה,…